• DOWÓZ CZĘŚCI NA TERENIE BYDGOSZCZY GRATIS – ZAKUPY POWYŻEJ 300ZŁ

  • DOWÓZ CZĘŚCI NA TERENIE BYDGOSZCZY GRATIS – ZAKUPY POWYŻEJ 300ZŁ

Warsztat

Profesjonalny warsztat samochodowy

Zakład Mechaniki i Blacharstwa Pojazdowego powstał w 2006 roku, jednak od 1977 istniał jako zakład blacharstwa pojazdowego. Założycielem jest Witold Strehlke, właściciel warsztatu, który posiada certyfikat kształcenia blacharzy nadany przez Cech Rzemiosł w Bydgoszczy. To najlepsza gwarancja  wysokiej jakości usług blacharskich, w których od wielu lat się specjalizujemy.

Podstawowym założeniem firmy jest ciągły rozwój, podnoszenie własnych kwalifikacji oraz poszerzanie doświadczenia. W nowoczesnym blacharstwie oraz lakiernictwie samochodowym brak poszerzania horyzontów oznacza często stagnację lub nawet regres i upadek firmy. Śrubowanie własnych umiejętności zapewnia nam szerokie zainteresowanie oraz wciąż pełne ręce roboty.

Obecnie posiadamy nowoczesny warsztat wyposażony w trzy stanowiska pracy, każdy o innym profilu (podnośnik kolumnowy, kanał najazdowy, rama blacharska). Wysoki standard wykonywanych w naszym zakładzie napraw oraz krótki czas ich realizacji jest możliwy dzięki wysokim kwalifikacjom, wieloletniej praktyce, jak również dzięki stosowaniu najwyższej klasy urządzeń, narzędzi oraz części. Doświadczony personel oraz nowoczesne zaplecze technologiczne to przepis na nasz sukces. Z dumą podpisujemy się pod każdym zrealizowanym zleceniem.

Posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze i naprawie aut osobowych zagranicznych wszystkich marek. Realizujemy naprawy powypadkowe w systemie bezgotówkowym.

Na co dzień współpracujemy z profesjonalnym zakładem lakiernictwa pojazdowego, gdzie kierujemy naprawiane u nas pojazdy. Wysoka jakość usług, szybkość realizacji, najlepsze części oraz profesjonalizm sprawia, że każdy Klient cieszy się komfortem i bezpieczeństwem jazdy, a nasze usługi poleca innym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

 

 

mechanic behind tire